Resultater 12.06.2018


Pokalløype 1.4 km

  (Startede: 12, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)

   1. Johannes Indrebø            EIL                 20.08
   2. Daniel Holene               EIL                 20:59
   3. Magnus Lundanes             EIL                 23.16     +3.08
   4. Nikolai Nelvik              EIL                 25.02     +4.54
   5. Henrik Teigene              EIL                 26.32     +6.24
   6. Lauritz Holen               EIL                 28.23     +8.15
   7. Noah Tryggestad             EIL                 28.35     +8.27
   8. Ingvar Osen                 EIL                 29.18     +9.10
   9. Johanne Urke Bakke          EIL                 37.23    +17.15
  10. Anna Olivia Walquist        EIL                 37.29    +17.21
  11. Idun Karin Walquist         EIL                 46.38    +26.30
  12. Emma Drønnesund             EIL                 52.10    +32.02

Kort 1.9 km

  (Startede: 13, Brutt: 1, Diskvalifisert: 0)

   1. Gunnar Indrebø              EIL                 25.20
   2. Cornelia Holene             EIL                 30.37     +5.17
   3. Magnus Standal              EIL                 32.06     +6.46
   4. Fredrik Idland              EIL                 34.18     +8.58
   5. Barbro Holene               EIL                 35.40    +10.20
   6. Øyvind Farstad              EIL                 35.56    +10.36
   7. May-Britt Drønnesund        EIL                 38.18    +12.58
   8. Eemil Voitk                 EIL                 42.29    +17.09
   9. Olav Østrem                 EIL                 47.03    +21.43
  10. Line Tryggestad             EIL                 51.36    +26.16
  11. Julie Drønnesund            EIL                 55.00    +29.40
  12. Karstein Sørland            EIL               1.26.07  +1.00.47
Brutt Per Einar Engesmo           EIL                 Brutt

Mellom 3.4 km

  (Startede: 6, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)

   1. Anders Setersmoen           EIL                 50.02
   2. Marianne Lykke              EIL                 55.28     +5.26
   3. Janita Skogeng              EIL               1.01.22    +11.20
   4. Jofrid Emblem               EIL               1.14.15    +24.13
   5. Marie Fauskerud             EIL               1.23.26    +33.24
   6. Geir Nilsen                 EIL               1.24.02    +34.00

Lang 5.2 km

  (Startede: 11, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)

   1. Erlend Nilsen Sandnes       NTNUI               39.17
   2. Asgeir Bakken Rognstad      EIL                 43.01     +3.44
   3. Emma Johansson              EIL                 44.44     +5.27
   4. Ingrid Lundanes             NTNUI               46.44     +7.27
   5. Henning Teigene             EIL                 51.43    +12.26
   6. Audhild Bakken Rognstad     EIL                 52.23    +13.06
   7. Markus Glad                 EIL                 53.06    +13.49
   8. Christer Jensen             EIL               1.02.05    +22.48
   9. Are Årøen Lykke             EIL               1.06.56    +27.39
  10. Jan Petter Lande            EIL               1.08.56    +29.39
  11. Andreas Lande               EIL               1.38.28    +59.11